Strona główna PRZEMYŚL Poszukiwania dwóch nastolatek z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przemyślu

Poszukiwania dwóch nastolatek z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przemyślu

0
Reklama

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu prowadzą poszukiwania 16-letniej ALICJI KORUS oraz 16-letniej SANDRY CICHECKIEJ – wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przemyślu przy ul. Krasińskiego 33, które 11 listopada br. około godz. 18.30, w trakcie spektaklu odbywającego się na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu, uciekły i ich aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Rysopis Alicji Korus:  wzrost 170 cm, włosy blond do ramion – spięte w kucyk, nos średni prosty, uzębienie pełne. Ubrana była w bluzę z kapturem koloru popielatego, spodnie bojówki koloru zielonego i buty sportowe.

Reklama

Rysopis Sandry Cicheckiej: wzrost 160 cm, włosy proste do ramion – koloru brązowego, nos średni prosty, uzębienie pełne. Ubrana była w bluzę z kapturem koloru jasny róż, spodnie jeans koloru czarnego, buty sportowe.

Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nieletnich, proszone są o kontakt z Komendą Miejska Policji w Przemyślu pod nr tel. 47 823 33 25, oficerem dyżurnym tel. 48 823 33 10 lub z najbliższą jednostką Policji – dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Reklama
Poprzedni artykułMotocyklista zderzył się z sarną i trafił do szpitala
Następny artykułMiał trzy promile, wiózł w bmw trzy nastolatki i poszukiwanego kolegę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj