Strona główna LUBACZÓW Poszukiwania 63-latka zakończone sukcesem

Poszukiwania 63-latka zakończone sukcesem

0
Reklama

Wczoraj około godz.17, funkcjonariusze lubaczowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 63-letniego mężczyzny, który wyszedł z placówki opiekuńczej w Rudzie Różanieckiej, gdzie przebywał od kilku lat i do niej nie powrócił. Ze zgłoszenia wynikało, że zaginiony znajduje się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu. Mężczyzna przyjmował leki, a w codziennym życiu wymagał wsparcia i opieki innych osób.

Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Sprawdzali potencjalne miejsca, gdzie mógł się udać. Weryfikowali każdą informację. Należało działać szybko, liczyła się każda chwila.

Reklama

W akcji poszukiwawczej brało udział kilkunastu lubaczowskich funkcjonariuszy, strażacy z PSP Lubaczów, a także OSP Ruda Różaniecka, Lipsko, Narol, Łówcza, Huta Różaniecka oraz Płazów. W działaniach brał udział przewodnik z psem tropiącym z leżajskiej komendy. Podczas prowadzonych czynności sprawdzono drogi dojazdowe, kompleksy leśne, rowy oraz rejon stawów rybnych.

Około godz. 19.30, mundurowy z Narola wraz ze strażakami z Płazowa odnalazł zaginionego. Mężczyzna znajdował się w kompleksie leśnym. Udzielono mu pomocy przedmedycznej oraz skierowano na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!