Strona główna JAROSŁAW Poszukiwane samochody odzyskane na granicy

Poszukiwane samochody odzyskane na granicy

0
Reklama

18 grudnia dwóch obywateli Ukrainy próbowało wywieźć z Polski kradzionego mercedesa i bmw. Samochody o łącznej szacunkowej wartości 110 tys. zł zatrzymali funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Korczowej.

Do pierwszego zdarzenia doszło w niedzielny poranek na przejściu w Korczowej, gdzie do odprawy granicznej zgłosił się obywatel Ukrainy. 38-letni mężczyzna kierował busem marki Mercedes-Benz. W trakcie kontroli legalności pochodzenia pojazdu specjaliści z SG ustalili, że auto figuruje w międzynarodowych bazach poszukiwawczych i zostało utracone w Belgii. Samochód o szacunkowej wartości 80 tys. zł został zatrzymany i razem z kierującym przekazany policjantom z Radymna.

Wieczorem, na tym samym przejściu strażnicy graniczni ujawnili kradzione bmw o wartości około 30 tys. zł.  Samochodem kierował 38-letni obywatel Ukrainy.  W trakcie kontroli mundurowi z SG ustalili, że pojazd jest poszukiwany przez władze Szwecji. Zatrzymane auto oraz kierowcę także przekazano funkcjonariuszom Policji. 

Reklama
Reklama
Poprzedni artykuł86-latek wyłączy czujnik czadu, mimo, że ten zadziałał i dał sygnał
Następny artykułŚnieg zniknie na święta i wróci tuż po? Najnowsza prognoza IMGW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!