Strona główna MIELEC Ponad 20 mandatów dla uczestników nielegalnych wyścigów

Ponad 20 mandatów dla uczestników nielegalnych wyścigów

0
Reklama

W nocy z soboty na niedzielę, mieleccy policjanci skontrolowali blisko 50 pojazdów. Działania te były związane z sygnałem o nielegalnych wyścigach samochodowych. Niebezpieczne zachowania kierowców stanowią ogromne zagrożenie bezpieczeństwa, nie tylko dla uczestników takich wydarzeń, ale również dla osób postronnych. Funkcjonariusze zadbali, aby było bezpiecznie.

Policjanci ustalili, że w nocy z soboty na niedzielę w Mielcu, mogą odbyć się nielegalne wyścigi samochodowe. Uczestnicy gromadzili się na parkingu przy ul. Wojska Polskiego.

Reklama

Skierowani do zabezpieczenia tych wydarzeń policjanci, podczas działań wylegitymowali ponad 50 osób, poddali kontroli drogowej 49 samochodów, ujawnili 24 przekroczenia prędkości oraz nałożyli 22 mandaty karne. Mundurowi zatrzymali również prawo jazdy 2 kierowcom i 3 dowody rejestracyjne pojazdów. Podczas przeprowadzonych kontroli funkcjonariusze sprawdzali też trzeźwość kierujących. Ujawnili jednego kierowcę, który wsiadł za „kółko” pod wpływem alkoholu.

Dzięki policyjnym działaniom nie doszło do nielegalnych wyścigów, które stanowią zagrożenie nie tylko dla samych uczestników, ale również dla osób postronnych i innych uczestników ruchu drogowego.

Poprzedni artykułWypadek bryczki konnej. Cztery osoby poszkodowane
Następny artykułPorcelana powróciła do Muzeum po 78 latach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!