Strona główna MIELEC Polonusem przez Mielec i Tarnobrzeg do Szczawnicy i Warszawy

Polonusem przez Mielec i Tarnobrzeg do Szczawnicy i Warszawy

0
Reklama

Wrzesień to czas na ostatnie ciepłe spacery w otoczeniu natury. Tuż przed nadejściem jesieni
i zbliżającego się roku akademickiego warto wybrać się jeszcze w przepiękne Pieniny. Aby wyjść
naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników komfortowego podróżowania, Polonus uruchamia
nową linię z Warszawy do Szczawnicy, przez Radom, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz,
Tarnobrzeg, Tarnów i Nowy Sącz. Pierwsze kursy startują już od 3 września.


W ramach nowej linii autokary Polonus będą odjeżdżać codziennie z Dworca Zachodniego w Warszawie o godzinie 22:30, a przyjazd do Szczawnicy planowany jest na godzinę 6:37 rano. Kurs powrotny z Przystanku Dworcowego w Szczawnicy będzie odjeżdżał o godzinie 21:30, by dotrzeć do stolicy o godz. 5.50.
Trasa będzie przebiegać z Warszawy przez Radom, Iłżę, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec, Tarnów, Nowy i Stary Sącz, Łącko, Krościenko, aż do Szczawnicy. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyć wodospad Zaskalnik czy udać się na spływ kajakowy Dunajcem. Podróż będzie odbywać się nowoczesnym autokarem Polonus wyposażonym w Internet, gniazdka 230V i rozkładane siedzenia. Polonus umożliwia także bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.
Równolegle, tak na kursach Polonusa, jak i tych z oferty ‘Polonus Partner’ honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów w wieku 13-19 lat, studentów do 26 roku życia, dla seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest nowy program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.
 
 

Reklama
Poprzedni artykułSietesz, Przeworsk: Strażacka Krwinka oddaje krew potrzebującym
Następny artykułRzeszów: Rondo Stańki zamiast gen. Augusta Fieldorfa "Nila"