Strona główna DĘBICA Policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju za posiadanie narkotyków

Policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju za posiadanie narkotyków

0
Reklama

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie narkotyków i przygotowanie ich do sprzedaży. Podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania, policjanci zabezpieczyli marihuanę oraz mefedron. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

W ubiegły wtorek, policjanci Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie interweniowali w Dębicy wobec dwóch mężczyzn, którzy mogli spożywać alkohol w miejscu niedozwolonym. Podczas interwencji, dwaj 24-letni mieszkańcy Dębicy byli bardzo zdenerwowani. Funcjonariusze przy jednym z nich ujawnili susz roślinny, mężczyzna przyznał że to marihuana. W miejscu jego zamieszkania, jak i w piwnicy, policjanci znaleźli kolejne woreczki z zawartością substancji zabronionych oraz urządzenia do pomiaru gramatury narkotyków. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone narkotyki to 114 gramów marihuany oraz 118 gramów mefedronu. 

Reklama

24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 24-latkowi zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany oraz mefedronu, jak rownież przygotowania tych środków do sprzedaży. 

Materiały zostały przekazana do dębickiej prokuratury. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

Poprzedni artykułPikniki Silna Biało-Czerwona. Zobacz, gdzie się odbędą
Następny artykułWiadomo kto będzie wykonawcą nowego mostu na Sanie w Stalowej Woli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!