Strona główna KOLBUSZOWA Policjantka na imprezie legitymowała znajomych i wezwała posiłki

Policjantka na imprezie legitymowała znajomych i wezwała posiłki

0
Reklama

Do kuriozalnej sytuacji doszło w minioną niedzielę w Rzeszowie. „Gazeta Wyborcza” poinformowała, że jedna z młodych policjantek z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, w czasie wolnym od pracy legitymowała znajomych, a później wezwała posiłki.

Do zdarzenia doszło podczas imprezy, na której spożywano alkohol. „GW” podała, że podczas imprezy, przebywająca na niej funkcjonariuszka zaczęła zwracać uwagę pozostałym uczestnikom przyjęcia, że są za głośno i łamią ciszę nocną. Niestety, nikt ze znajomych nie reagował na jej słowa, wstawiona kobieta postanowiła zawiadomić patrol, wcześniej  spisując dane uczestników przyjęcia.

Reklama

Pod blokiem pojawił się radiowóz. Policjanci, którzy przyszli do mieszkania zauważyli, że ich koleżanka jest w stanie, w którym nie umiała stwierdzić w jakim jest mieście.

Wobec młodej policjantki wszczęto postępowanie wyjaśniające w tej sprawie, dotyczy ono naruszenia dyscypliny służbowej przez funkcjonariuszkę kolbuszowskiej jednostki w związku z bezpodstawnym zgłoszeniem przez nią interwencją- przekazała „Wyborczej” Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!