Strona główna WIADOMOŚCI Policjanci zatrzymali złodziei kosmetyków

Policjanci zatrzymali złodziei kosmetyków

0
Reklama

Policjanci z komisariatu w Śródmieściu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże kosmetyków. Mieszkańcy Rzeszowa kilkakrotnie okradli jedną z drogerii w śródmieściu. Podczas wyjaśniania okoliczności przestępstwa okazało się, że jeden z nich przed zatrzymaniem dokonał kolejnej kradzież w tej samej drogerii. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Pracownik jednego ze sklepów zawiadomił policjantów, że w ubiegły czwartek i piątek, dwóch mężczyzn z drogerii dokonało kradzieży kosmetyków. Straty oszacowano na ponad 3 tysiące złotych.
Ustaleniem sprawców zajęli się kryminalni z komisariatu. Na podstawie zebranych informacji wytypowali podejrzanych. To 22-letni mieszkańcy Rzeszowa. Funkcjonariuisze ustalili, że mężczyźni często przebywają w rejonie targowisk w Śródmieściu. Wponiedziałek obaj zostali zatrzymali. Pierwszego z podejrzanych policjanci zauważyli na ulicy Targowej, natomiast drugiego, kilka godzin później na ul. Gałęzowskiego w Rzeszowie.
Podczas wyjaśniania sprawy, jeden z mężczyzn przyznał się do kolejnej kradzieży. Oświadczył, że w dniu kiedy został zatrzymany, w tej samej drogerii ponownie ukradł kosmetyki o wartości niemal 900 złotych.
Policjanci pracujący nad tą sprawą ustalili, że skradzione kosmetyki mężczyźni sprzedawali przygodnym przechodniom w rejonie palców targowych. Na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili im łącznie 5 zarzutów kradzież.
Źródło: podkarpackapolicja.gov.pl

Reklama