Strona główna WIADOMOŚCI Policja podsumowała święta na drogach regionu

Policja podsumowała święta na drogach regionu

0
Reklama

Policjanci zakończyli działania prowadzone w czasie Świąt Wielkanocnych. W ciągu 4 dni świątecznego weekendu doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. W zdarzeniu poza drogą publiczną zginął kierujący quadem. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 30 nietrzeźwych kierowców.

W trakcie działań, ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas Świąt Wielkanocnych, policjanci zwracali uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów oraz stosowanie się kierowców do ograniczeń prędkości. Nad bezpieczeństwem podróżujących na terenie całego województwa czuwała zwiększona liczba policyjnych patroli.

Podczas prowadzonych działań na podkarpackich drogach doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj na drodze gruntowej, w rejonie ulicy Spółdzielczej w Rzeszowie. Kierujący quadem, wyjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich, wywrócił pojazd. Niestety na skutek doznanych obrażeń mężczyzna zmarł.

Podkarpaccy policjanci udaremnili dalszą jazdę 30 nietrzeźwym kierowcom.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!