Strona główna WIADOMOŚCI Policja podsumowała działania sylwestrowo-noworoczne

Policja podsumowała działania sylwestrowo-noworoczne

0
Reklama

Podkarpaccy policjanci podsumowali działania, jakie prowadzili w miniony weekend.

Oprócz działań prewencyjnych, funkcjonariusze zwracali uwagę na wykroczenia, które bezpośrednio mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Taryfy ulgowej nie było dla kierujących, którzy decydowali się na jazdę po alkoholu. Policjanci zatrzymali 18 nietrzeźwych kierowców.

Reklama

Przez trzy dni, podkarpaccy policjanci na drogach naszego regionu starali się zapewnić bezpieczeństwo podróżującym. Dołożyli wszelkich starań, aby wszyscy którzy wyruszyli na spotkania i zabawy sylwestrowe, dotarli bezpiecznie do celu i równie bezpiecznie powrócili do swoich domów. Od piątku 31 grudnia do północy 2 stycznia, na drogach Podkarpacia doszło do 4 wypadków, w których 6 osób zostało rannych, na szczęście nikt nie zginął.

Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących po drogach naszego województwa. Reagowali na łamanie prawa przez kierujących, zwłaszcza tych, którzy jeździli niebezpiecznie – zbyt szybko, nieprawidłowo wyprzedzając, czy wymuszając pierwszeństwo. Nie było pobłażliwości dla pijanych kierowców.

Podczas noworocznego weekendu, funkcjonariusze zatrzymali 18 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pomimo tego, że wcześniej pili alkohol.

Reklama
Poprzedni artykułTragiczny wypadek. Nie żyje piesza potrącona na chodniku
Następny artykułPijany sternik uderzył łodzią w stromy brzeg Jeziora Solińskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj