Strona główna WIADOMOŚCI Policja podsumowała długi weekend. Sporo wypadków, pijani kierowcy

Policja podsumowała długi weekend. Sporo wypadków, pijani kierowcy

0
Reklama

W niedzielę zakończyły się działania związane z długim czerwcowym weekendem. Priorytetem policjantów było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym drogami Podkarpacia. W czasie pięciu dni trwania akcji, na podkarpackich drogach doszło do 16 wypadków, w których 19 osób zostało rannych. Policjanci ujawnili 49 nietrzeźwych kierujących.

Wiele osób skorzystało z kilku wolnych dni i zdecydowało się na wyjazd. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, do służby skierowaliśmy dodatkowe patrole. Funkcjonariusze dbali, by ruch odbywał się płynnie, zwłaszcza na głównych węzłach komunikacyjnych. W sytuacji utrudnień, organizowali objazdy i ręcznie kierowali ruchem.

Reklama

Policjanci dyscyplinowali kierowców, którzy jeździli zbyt szybko, nie ustępowali pierwszeństwa przejazdu lub nieprawidłowo wyprzedzali – zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych. Zwracali też uwagę, czy podróżujący korzystają z pasów bezpieczeństwa, a dzieci są przewożone w fotelikach. Absolutnym priorytetem było eliminowanie z ruchu kierujących, którzy byli nietrzeźwi.

W czasie trwania działań na podkarpackich drogach doszło do 16 wypadków, w których 19 osób zostało rannych. Policjanci ujawnili 49 nietrzeźwych kierujących.

Poprzedni artykułWypadek w Suchej Woli. Utrudnienia w ruchu
Następny artykułPracowity weekend dla strażaków. Sporo interwencji w regionie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!