Strona główna KOLBUSZOWA Policja odnalazła kolejne nielegalne automaty do gier

Policja odnalazła kolejne nielegalne automaty do gier

0
Reklama

Kolbuszowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali kolejne nielegalnie działające automaty do gier w Kolbuszowej. Funkcjonariusze z użyciem siły weszli do lokalu, gdzie zabezpieczyli cztery nielegalnie działające maszyny do gier.

Wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili kolejne działania na terenie  Kolbuszowej. Tym razem funkcjonariusze podjęli czynności kontrolne na ul. Polnej. Ponieważ pomimo wezwań przebywające w budynku osoby nie otwierały drzwi, funkcjonariusze KAS zdecydowali się na siłowe wejście. W trakcie wykonywanych czynności zabezpieczono cztery nielegalnie działające maszyny do gier. Trafiły one do depozytu funkcjonariuszy służby celno-skarbowej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie.

Policjanci przypominają:
Za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary w wys. 100 tys. złotych za jedną maszynę, natomiast za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułMuzeum w Bóbrce zabytkiem tygodnia
Następny artykuł70-latek nie ustąpił pierwszeństwa. Doszło do wypadku [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!