Strona główna WIADOMOŚCI Podsumowano „majówkę” na drogach województwa

Podsumowano „majówkę” na drogach województwa

0
Reklama

Dobiegł końca długi majowy weekend. Dla funkcjonariuszy był to czas wytężonej pracy, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym. Od piątku na drogach województwa podkarpackiego doszło do 26 wypadków, w których rannych zostało 29 osób, nikt nie zginął. Policjanci zatrzymali 41 nietrzeźwych kierujących.

Za nami długi majowy weekend. W ciągu tych kilku dni, podkarpaccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżnych drogami naszego regionu. Dbali, aby na tych głównych szlakach komunikacyjnych ruch pojazdów odbywał się płynnie. Szczególną uwagę zwracali na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania i wymuszania pierwszeństwa przejazdu, niekorzystania z pasów bezpieczeństwa oraz na to, jak w naszych samochodach przewożone są dzieci.

Reklama

Na drogach było więcej policyjnych patroli, a w miejscach szczególnie niebezpiecznych, kontrole prędkości były prowadzone kaskadowo. Na pobłażliwość policjantów nie mogli liczyć kierowcy, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu.

Od piątku, na podkarpackich drogach doszło do 26 wypadków, w tych zdarzeniach rannych zostało 29 osób, na szczęście nikt nie zginął.

Niestety podczas majowego weekendu nie zabrakło kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym czasie policjanci udaremnili dalszą jazdę 41 nietrzeźwym kierowcom.

Reklama
Poprzedni artykułMieli myśli samobójcze. Pomoc przyszła w porę
Następny artykułPrawie 5 kg narkotyków u mieszkańca gm. Tryńcza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!