Strona główna RZESZÓW Podejrzewany o spowodowanie śmierci 70-latka poszukiwany

Podejrzewany o spowodowanie śmierci 70-latka poszukiwany

0
Reklama

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione dzisiaj przed południem, w domu jednorodzinnym w Głogowie Małopolskim. Zmarły miał obrażenia głowy, najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony. W związku ze zdarzeniem policjanci poszukują 46-letniego bratanka zmarłego, który jest podejrzewany o spowodowanie śmierci 70-latka. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni dzisiaj około godz. 10.30, przez rodzinę zmarłego, która znalazła w domu ciało 70-letniego mężczyzny. Zmarły najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony w głowę. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził jego śmierć. Policjanci poszukują 46-letniego bratanka zmarłego, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 46-latek oddalił się z miejsca przed przybyciem policjantów. Najprawdopodobniej wcześniej pomiędzy nimi mogło dojść do awantury.
Na miejscu pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia.
Publikujemy zdjęcie 46-letniego Mirosława Madeja, podejrzewanego o spowodowanie śmierci 70-latka.
Osoby, które widziały mężczyznę, mają informacje o miejscu jego pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, osobiście lub telefonicznie pod nr 17 858 3310 lub 112.

Reklama