Strona główna TARNOBRZEG Podbiegł do mężczyzny i wyszarpał mu z kieszeni portfel

Podbiegł do mężczyzny i wyszarpał mu z kieszeni portfel

0
Reklama

W niedzielę po godz. 4, tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży zuchwałej. Poszkodowanym okazał się mieszkaniec Tarnobrzega, który po wyjściu z lokalu znajdującego się przy Placu Bartosza Głowackiego, szedł na postój taxi. Ustalono, że do 45-latka, podbiegł mężczyzna i wyszarpał mu portfel z przedniej kieszeni spodni. Sprawca wykorzystał fakt, że tarnobrzeżanin, przesadził z alkoholem, odepchnął 45-latka i uciekł.

Łupem złodzieja padły dokumenty, w tym dowód osobisty, prawo jazdy, kartypłatnicze oraz gotówka w kwocie ponad 3 tys. złotych.

Reklama

O zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, ustalili rysopis i sprawdzili monitoring.

Prowadząc czynności szybko ustalili tożsamość sprawcy i pojechali do jego miejsca zamieszkania. Tam zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim, 46-letni mieszkaniec naszego miasta. Notowany w przeszłości za podobne przestępstwa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży zuchwałej, do której się przyznał. Teraz o losie 46-letniego mężczyzny będzie decydował sąd.

Zgonie kodeksem karnym mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!