Strona główna PRZEMYŚL Pod śniegiem zawalił się dach lodowiska w Przemyślu

Pod śniegiem zawalił się dach lodowiska w Przemyślu

100
0

Ze względu na intensywne opady śniegu i grubą warstwę pokrywy śnieżnej, nie wytrzymał dach sztucznego lodowiska w Przemyślu. Zawalił się, nikomu nic się nie stało.


Do zdarzenia doszło z niedzieli na poniedziałek. Administracja sztucznego lodowiska przy ul. Sanockiej w Przemyślu podjęła decyzję o zamknięciu obiektu. Pod wpływem intensywnych opadów śniegu i wiatru nie wytrzymała konstrukcja dachu lodowiska. Zawaliła się.


W chwili zdarzenia obiekt był zamknięty, nikt z niego nie korzystał, nikomu nic się nie stało. Administracja lodowiska będzie teraz szacować szkody. Na facebookowej stronie lodowiska pojawiła się informacja:

Ze względu na warunki atmosferyczne, a co za tym idzie przekroczone wartości opadów i wiatru w sobotę wieczorem podjęliśmy decyzje o zamknięciu terenu lodowiska dla osób z niego korzystających. W nocy z niedzieli na poniedziałek mimo ciągłego monitorowania, a także odśnieżania dachu lodowiska uszkodzeniu uległa część szczytowa dachu. W tej chwili czekamy na przyjazd firmy, która wypożycza nam konstrukcję zadaszenia w celu oceny szkód, a także ponownemu postawieniu bezpiecznej konstrukcji.
❄️Jak widać, dzięki zachowaniu wszystkich procedur i podjęciu właściwych decyzji nie było żadnego zagrożenia dla osób korzystających z lodowiska.
Lodowisko pozostaje zamknięte do odwołania, a o ponownym otwarciu powiadomimy Państwa po usunięciu wszystkich usterek i upewnieniu się, że mogą Państwo bezpiecznie korzystać z tego obiektu.
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów jest dla Nas najważniejsze dlatego podejmujemy decyzje właściwe i dbamy o Państwa komfort.