Strona główna STALOWA WOLA Po tragicznym wypadku zostali bez rodziców. Internauci wspierają zbiórkę

Po tragicznym wypadku zostali bez rodziców. Internauci wspierają zbiórkę

5

Rano informowaliśmy o tragicznym wypadku do którego doszło wczoraj w Stalowej Woli. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów, śmierć na miejscu poniosło małżeństwo, które osierociło trójkę małych dzieci.

Zdarzenie wstrząsnęło Polską. Natychmiast pojawiła się inicjatywa, by wesprzeć osierocone dzieci.

Na przygotowanej zrzutce czytamy:

Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w ich sercu po tej nie do opisania w słowach stracie najbliższych na świecie ludzi, ale spróbujmy okazać im wsparcie poprzez zbiórkę środków pieniężnych. Okaż serce, każda złotówka się liczy!

Internauci nie zawodzą. W ciągu kilkunastu godzin udało się już zebrać blisko 350 tysięcy złotych. Organizatorzy zbiórki już kilka razy podnosili dziś kwotę zbiórki. Obecny cel to 500 tysięcy złotych. Darczyńców wciąż przybywa. Jeśli chcesz wesprzeć skorzystaj z linku:

https://zrzutka.pl/wypadekstalowawola

Portal echodnia.eu informuje, że sprawcą wypadku jest 37-letni mieszkaniec gminy Grębów. W momencie wypadku prawdopodobnie był pijany.

Działania w sprawie tego zdarzenia zapowiedział wiceminister sprawiedliwości- Marcin Warchoł:

Poprzedni artykułKonflikt romsko-polski w Mielcu trwa od lat. Kulisy awantury
Następny artykułKatastrofa lotnicza w Giblartarze. Jak zginął generał Sikorski?
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

5 KOMENTARZE

  1. Ciekawe co to za rodzina zastępcza będzie, czy odłożą dzieciom coś na przyszłość. 500 plus dostaną 1000 zł na każde z nich. Bez Boga się dzieci nie wychowa, jak zakładać rodziny.

  2. Znam rodzinę zastępcza która cieszy się bo pieniądze ma. Uczą ich ale nigdzie te dzieci nie jeżdżą, Później też tak zrobią jak ich mama.
    Bezdomny też nie musi mieć dzieci.

    • To jest bardzo porządna rodzina i napewno dzieci będą po bardzo dobrą opieką, a pieniążki zostaną dla dzieci. Nic im nie zastąpi rodziców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here