Strona główna SANOK Po służbie zatrzymał podejrzanych. Jeden był poszukiwany

Po służbie zatrzymał podejrzanych. Jeden był poszukiwany

0
Obrazek poglądowy
Reklama

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 13, w Sanoku na ul. Lipińskiego. Dzielnicowy, będąc po godzinach pracy, robił zakupy w sklepie. Stojąc przy kasie zauważył dwóch mężczyzn, który chcieli opuścić sklep nie płacąc za towar. Widząc ochroniarza, który podejmuje wobec mężczyzn czynności, nie wahał się ani minuty i rozpoczął interwencję. Po przedstawieniu się i okazaniu legitymacji, zatrzymał jednego ze sprawców i przekazał ochronie. W tym czasie drugi ze mężczyzn opuścił sklep. Policjant wybiegł za nim i po chwili jego również przyprowadził ochroniarzowi.

Na miejsce przyjechał patrol policji. Funkcjonariusze wylegitymowali sprawców kradzieży. Złodziejami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 47 i 53 lat. Przy starszym znaleziono skradziony ze sklepu alkohol wartości prawie 60 zł, który ponownie wrócił do sprzedaży. Za kradzież będzie on odpowiadał przed sądem.

Reklama

Natomiast 47-latek niczego nie ukradł. Okazało się jednak, że był poszukiwany przez sąd w celu ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary aresztu w wymiarze 32 dni. Mężczyzna został zatrzymany do czasu przewiezienia go do zakładu karnego.

Reklama
Poprzedni artykułAutobus z dziećmi wpadł do rowu
Następny artykułPLK: Sieć kolejowa przejezdna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!