Strona główna WIADOMOŚCI Po niemal dwóch latach zatrzymano poszukiwanego do odsiadki

Po niemal dwóch latach zatrzymano poszukiwanego do odsiadki

0
Reklama

Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali poszukiwanego listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od blisko dwóch lat. Funkcjonariusze zatrzymali 56-latka w jego mieszkaniu w Warszawie.

Sprawa miała swój początek w 2019 roku. Do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku wpłynęły dwa listy gończe za mieszkańcem powiatu sanockiego. Pierwszy został wydany przez Sąd Rejonowy w Tychach, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Drugi wydała leska prokuratura. Mężczyzna miał na swoim koncie m.in. przestępstwa o charakterze pedofilskim oraz kradzież.

Reklama

Poszukiwania przejęli policjanci z komórki zajmującej się poszukiwaniem osób, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. W toku prowadzonych czynności ustalili, że mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza województwem podkarpackim. Ich żmudna praca przyniosła efekty. Funkcjonariusze ustalili, że 56-latek może przebywać w województwie mazowieckim, w północnej części Warszawy.

We wtorek, 17 stycznia br., policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji komendy wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali mężczyznę. Poszukiwany 56-latek przebywał w swoim mieszkaniu, w Warszawie. Trafił do zakładu karnego.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Reklama
Poprzedni artykułW Rudniku n. Sanem powstanie nowy komisariat
Następny artykułZaginęła 37-latka z Leska. Trwają poszukiwania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!