Strona główna RZESZÓW Po lekcjach nie wróciła do domu. Policja odnalazła zaginioną 12-latkę

Po lekcjach nie wróciła do domu. Policja odnalazła zaginioną 12-latkę

0
Reklama

Wczoraj policjanci poszukiwali zaginionej 12-latki. Dziewczynka wyszła rano do szkoły i po zajęciach nie wróciła do domu. Gdy jej nieobecność przedłużała się, matka zgłosiła zaginiecie. Po kilku godzinach poszukiwań, policyjny patrol odnalazł zaginioną. 12-latka została przekazana pod opiekę rodziców.

Wczoraj około godz. 21, policjanci zastali zawiadomieni przez matkę o zaginięciu jej 12-letniej córki. Dziewczynka, rano około godz. 8, wyszła do szkoły. Zajęcia miała zakończyć około godz. 15, jednak po lekcjach nie wróciła. Gdy nie wróciła do domu do wieczora, matka zgłosiła jej zaginięcie.

Reklama

Niezwłocznie po przyjęciu zawiadomienia, będące w służbie patrole, rozpoczęły poszukiwania dziewczyny. Ustalono rysopis zaginionej, który przekazano policjantom. Jednocześnie do poszukiwań kierowano kolejnych funkcjonariuszy. Policjanci sprawdzili placówki służby zdrowia oraz miejsca, gdzie zaginiona mogła trafić lub gdzie mogła się udać. Rozmawiali z jej znajomymi. Ponieważ dziewczynka miał przy sobie telefon, próbowali również nawiązać z nią bezpośredni kontakt.

Po północy dziewczynka odebrała telefon i po rozmowie z policjantami poinformowała, gdzie przebywa. Kilkanaście minut później została odnaleziona przez funkcjonariuszy na ul. Langiewicza. 12-latka została przekazana pod opiekę rodziców.

Reklama
Poprzedni artykułKolejny wypadek z udziałem motocyklisty. 24-latek trafił do szpitala
Następny artykuł28-latek trafił do aresztu za znęcanie się nad rodziną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj