Strona główna JAROSŁAW Po ataku epilepsji wymagał pomocy. Był poszukiwany

Po ataku epilepsji wymagał pomocy. Był poszukiwany

0
Reklama

Jarosławscy policjanci udzielili pierwszej pomocy i zaopiekowali się 48-latkiem, aż do czasu przyjazdu ratowników medycznych. Mężczyzna przebywał w opuszczonym budynku, do którego dostęp był utrudniony. Był zraniony i przeszedł atak epilepsji.

We wtorek przed godz. 14, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ul. 3-go Maja w Jarosławiu, w rejonie, gdzie znajduje się opuszczony budynek, mężczyzna wzywa pomocy.

Reklama

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego. Kiedy mundurowi dojechali we wskazany rejon, zastali zgłaszającą. Z relacji kobiety wynikało, że gdy usłyszała wołanie o pomoc, udała się w rejon pustostanu, skąd dobiegał głos. Przez wybite okno zauważyła leżącego mężczyznę. Ponieważ sama nie był w stanie do niego dotrzeć, postanowiła wezwać pomoc.

Drzwi budynku były zamknięte, a przez okno funkcjonariusze zauważyli leżacego na stole mężczyznę. Podczas rozmowy z policjantami oświadczył, że zranił się szkłem i przeszedł atak epilepsji. Był zdezorientowany oraz wycieńczony.

Wejście przez wybite okno było niemożliwe, dlatego mundurowi po obejściu budynku, zauważyli uchylone okno, przez które dostali się do środka. Dotarli do mężczyzny i udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej. Drzwi wejściowe były zaryglowane, dlatego też na miejscu konieczna była pomoc strażaków aby umożliwić wejście służbom medycznym.

48-latek trafił pod specjalistyczną opiekę. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu do odbycia zastępczej kary aresztu. Po opuszczeniu placówki medycznej trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułFragment kabiny samolotu spadł na ziemię
Następny artykułJest decyzja ws. budowy kolejnego odcinka S19

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!