Strona główna MIELEC Platynov w szatni Stali Mielec? Trener Majewski do dziennikarzy: „Zajmijcie się sobą”

Platynov w szatni Stali Mielec? Trener Majewski do dziennikarzy: „Zajmijcie się sobą”

0
Reklama

W ostatnich dniach piłkarskie media w Polsce powtarzały jak mantrę informacje, jakoby w szatni piłkarzy Stali Mielec trener Adam Majewski miał motywować ich przemowami Parisa Platynova. Znany streamer swoim nietuzinkowym poczuciem humoru prowadzi kanał z mowami motywacyjnymi.

Według doniesień medialnych, Majewski miał motywować zawodników Stali właśnie Platynovem. Piłkarskie media z kraju twierdziły, że nieciekawa sytuacja w drużynie, brak wygranej od początku rundy wiosennej i tylko jedna strzelona bramka, powodują niepokój i nerwową atmosferę nie tylko wśród kibiców Mielczan, ale też w szatni. Dodatkowo pozycja Majewskiego miała być zagrożona i grozi mu zwolnienie.

Reklama

Wczoraj, podczas konferencji przedmeczowej, trener Adam Majewski odniósł się do plotek.

Niektórzy mnie ukrzyżowali, zwolnili. Jest szukanie sensacji, sprzedawanie nierzetelnych informacji, szyderka, ironia. To na nas nie działa. Jest to oczywiście słabe, że pewne rzeczy wychodzą z szatni. Zawsze znajdzie się osoba ze słabym charakterem, takie osoby będzie trzeba eliminować. Ktoś albo jest tak ograniczony, albo nie zrozumiał. Ten film pokazywał to, jak w starych czasach motywowało się piłkarzy. My dokładnie tak nie chcieliśmy motywować. Był to żart dla rozluźnienia atmosfery- skomentował doniesienia medialne Majewski, komentując informacje z szatni.

Piłkarskie media wciąż zastanawiają się czy jeśli w sobotę Stal nie poradzi sobie ze Śląskiem Wrocław, to czy posada Majewskiego jest pewna.

Czy ja będę trenerem, czy ktoś inny będzie trenerem, w mojej ocenie Stal Mielec jest dobrze przygotowana do sezonu i się utrzyma– podał pewnie Majewski.

Zobaczcie cała konferencję przedmeczową:

Reklama
Poprzedni artykułKtoś zrobił z kota tarczę strzelniczą. Wyznaczono nagrodę za wskazanie sprawcy
Następny artykułZnęcał się nad partnerką i wzniecił pożar w jej domu. Trafił do aresztu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj