Strona główna JAROSŁAW Pijany zasnął za kierownicą na parkingu

Pijany zasnął za kierownicą na parkingu

0
Reklama

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, po godz. 11 na ul. Radawskiej w Wiązownicy. Dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że od strony Wiązownicy w  kierunku Radawy, porusza się pojazd, którego kierujący prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu.

Na miejsce zostali skierowaniu policjanci z posterunku w Wiązownicy. Funkcjonariusze zauważyli opisywany pojazd zaparkowany na parkingu. Za kierownicą, spał mężczyzna. Mundurowi obudzili kierowcę. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że 49-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego ma w organizmie 3,28 promila alkoholu.

Reklama

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a wcześniej był skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

49-latek został objęty dożywotnim zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i działając w warunkach recydywy po raz kolejny popełnił to samo przestępstwo. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego samochód został odholowany na policyjny parking.

Mieszkaniec powiatu nowosądeckiego usłyszał już zarzuty w tej sprawie i przyznał się do zarzucanego mu czynu. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!