Strona główna PRZEWORSK Pijany wsiadł za kierownicę. Grozi mu surowa kara

Pijany wsiadł za kierownicę. Grozi mu surowa kara

0
Reklama

Policjanci z komisariatu w Kańczudze zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kańczudze, podczas pełnionej służby na ul. Piłsudskiego w Kańczudze, zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym marki Mitsubishi. Tor jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się on pod działaniem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 52-letni mieszkaniec gminy Zarzecze miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Kierowca stracił prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Reagujmy, gdy widzimy, że za  kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach

Reklama
Poprzedni artykułW czasie polowania postrzelono myśliwego [foto]
Następny artykułJutro pogrzeb Janusza „Kozaka” Szeremety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!