Strona główna KOLBUSZOWA Pijany wjechał do rowu i próbował uciec z miejsca zdarzenia

Pijany wjechał do rowu i próbował uciec z miejsca zdarzenia

0
Reklama

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 53-latek, który kierując audi, wjechał do przydrożnego rowu w Ostrowach Tuszowskich. Zdarzenie zgłosili świadkowie, którzy jako pierwsi udzielili mu pomocy. Mężczyzna na widok policjantów próbował uciec do pobliskiego lasu. W trakcie dalszych czynności okazało się, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Kolbuszowscy policjanci interweniowali wczoraj w Ostrowach Tuszowskich w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca audi wjechał samochodem do przydrożnego rowu. Policjanci zastali wskazany pojazd w rowie oraz siedzącego w nim na fotelu kierowcy mężczyznę, który na ich widok próbował oddalić się do pobliskiego lasu. Funkcjonariusze udaremnili mu ucieczkę. Na miejscu obecni byli również świadkowie, którzy zatrzymali się, aby udzielić pomocy mężczyźnie i powiadomili o zdarzeniu Policję.

Reklama

53-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego podczas legitymowania zaprzeczał, aby kierował pojazdem. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 53-latka. Badanie wykazało 2,54 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna z raną głowy został przetransportowany do szpitala, gdzie po wykonaniu niezbędnych badań i udzieleniu pomocy, został zwolniony. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 53-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Funkcjonariusze ustalili świadków zdarzenia i wykonali oględziny pojazdu. W sprawie trwają dalsze czynności.

Reklama
Poprzedni artykuł94-latek stracił 75 tys. złotych, bo chciał pomóc synowi
Następny artykułZderzenie ciągnika z osobówką. Dwie osoby ranne [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!