Strona główna STALOWA WOLA Pijany uciekał przed kontrolą, bo był poszukiwany. Wjechał do rowu

Pijany uciekał przed kontrolą, bo był poszukiwany. Wjechał do rowu

0
Reklama

Wczoraj przed południem, w miejscowości Bojanów, policjanci ruchu drogowego zatrzymywali do kontroli audi. Powodem było przekroczenie prędkości. Funkcjonariusze wydali sygnał do zatrzymania, jednak kierujący audi zlekceważył go i odjechał z miejsca. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po przejechaniu kilkuset metrów, osobowe audi wjechało do przydrożnego rowu.

W aucie, za kierownicą siedział mężczyzna, który nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy polecenia. Dodatkowo podczas interwencji zachowywał się podejrzanie, sięgał ręką za fotel. W związku z tym, że kierujący w dalszym ciągu nie wykonywał poleceń policjantów i stał się agresywny, funkcjonariusze użyli wobec niego środków przymusu bezpośredniego, został również oddany strzał ostrzegawczy. Nikomu nic się nie stało.

Reklama

Za kierownicą audi siedział 35-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Reklama
Poprzedni artykułTragedia w Łężynach. Znaleziono ciało w wodzie
Następny artykułPoszukiwany przestępca zatrzymany na przejściu granicznym w Korczowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj