Strona główna TARNOBRZEG Pijany pędził przez miasto i wiózł pasażerów

Pijany pędził przez miasto i wiózł pasażerów

0
Reklama

33-letni kierowca seata, zlekceważył przepisy prawa ruchu drogowego i przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. Mężczyzna, jechał tarnobrzeską Wisłostradą z prędkością 123 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h. Na dodatek kierowca był nietrzeźwy i wiózł ze sobą dwoje pasażerów. Mieszkaniec Sandomierza stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, teraz o jego losie będzie decydował sąd.

W niedzielę (1 października br.) przed godz. 7, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego seatem. Kierowca pojazdu jechał tarnobrzeską Wisłostradą z prędkością 123 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 70 km/h. Okazało się, że 33-letni mieszkaniec Sandomierza był nietrzeźwy i wiózł ze sobą dwoje pasażerów.

Reklama

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 33-latka. Badanie urządzeniem wykazało 0,60 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna przyznał się funkcjonariuszom, że kilka godzin wcześniej pił piwo. Policjanci zatrzymali 33-latkowi prawo jazdy. Teraz o jego losie będzie decydował sąd.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości grozi wysoki mandat i punkty karne

Reklama
Poprzedni artykułSpawanie pod wodą jako jedno z najbardziej niebezpiecznych zajęć na świecie
Następny artykułStudenci rozpoczęli nowy rok akademicki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!