Strona główna JAROSŁAW Pijany Kolumbijczyk wjechał do rowu, bo „droga była nieoświetlona”

Pijany Kolumbijczyk wjechał do rowu, bo „droga była nieoświetlona”

0
Reklama

W niedzielę po godz. 4, dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał informację, że na ul. Cegielnianej, bmw wjechało do rowu. Przybyli na miejsce policjanci zastali strażaków oraz mężczyznę siedzącego za kierownicą pojazdu. Bmw częściowo znajdowało się w rowie.

W czasie rozmowy policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało, że 27-letni obywatel Kolumbii, ma w organizmie 1,46 promila alkoholu. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Reklama

27-latek usłyszał już zarzuty. W swoich wyjaśnieniach podał, że droga, którą jechał była wąska i nieoświetlona, dlatego też stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Nie mógł wysiąść z samochodu, bo miał zablokowane drzwi, dlatego też o pomoc poprosił dwóch przechodniów, którzy próbowali wypchnąć bmw z rowu. Po nieudanej próbie, jeden z mężczyzn na pomoc wezwał strażaków.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 27-latkowi grozi sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułWyskoczył z auta i uderzył pięścią inną kierującą
Następny artykułChciał zarobić na kryptowalutach, stracił ponad 320 tys. zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!