Strona główna KROSNO Pijany kierowca uderzył swoim bmw w ogrodzenie

Pijany kierowca uderzył swoim bmw w ogrodzenie

0
Reklama

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący bmw, który uszkodził ogrodzenie jednej z prawnych posesji w miejscowości Iskrzynia. Mężczyzna został ujęty przez świadka, który uniemożliwił pijanemu kierowcy kontynuowanie jazdy i powiadomił Policję.

W niedzielę około godz. 19, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał informację, że na ul. Strażackiej w Iskrzyni doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Z treści zgłoszenia wynikało, że siedzący za kierownicą bmw, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uszkodził ogrodzenie jednej z prywatnych posesji przy ul. Ogrodowej, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Reklama

Zgłaszający ujął znajdującego się pod widocznym wpływem alkoholu kierującego w rejonie ul. Strażackiej. Mężczyzna skutecznie uniemożliwił kontynuowanie podróży nietrzeźwemu kierowcy oraz powiadomił Policję. 

Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że kierujący to 27-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 1,4 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, który za swoje nieodpowiedzalne zachowanie odpowie przed sądem.

Apelujemy do wszystkich: piłeś alkohol – nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania – reaguj! Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie.

Poprzedni artykuł5-latka zagubiła się nad Jeziorem Tarnobrzeskim
Następny artykuł22-latka spowodowała kolizję i odjechała. Miała środki odurzające

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!