Strona główna TARNOBRZEG Pijany jechał rowerem. Był poszukiwany

Pijany jechał rowerem. Był poszukiwany

0
Reklama

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 55-letni rowerzysta, którego w nocy zatrzymali tarnobrzescy policjanci. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany. 55-latek trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności, której do tej pory unikał.

W czwartek po północy, policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego pełniąc służbę na terenie miasta, zwrócili uwagę na jadącego ulicą Sikorskiego rowerzystę. Kierowca jednośladu miał problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy i chwiał się na boki.

Reklama

Mundurowi zatrzymali rowerzystę do kontroli drogowej. Okazało się, że 55-letni mieszkaniec Tarnobrzega, jest pijany. Badanie urządzeniem wykazało 2,86 promila alkoholu w jego organizmie.

To nie jedyne przewinienie jakie mężczyzna miał na swoim koncie. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 55-latek jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z popełnionym wcześniej przestępstwem.

Zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu, mężczyzna został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Teraz blisko cztery miesiące, spędzi za więziennymi kratami.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!