Strona główna JAROSŁAW Pijany doprowadził do czołowego zderzenia

Pijany doprowadził do czołowego zderzenia

0
Reklama

We wtorek po godz. 21, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Węgierce. Skierowani na miejsce policjanci z komisariatu w Pruchniku wstępnie ustalili, że kierujący seatem 35-letni mieszkaniec gminy Rokietnica zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z audi, którym kierował 35-letni mieszkaniec gminy Roźwienica.

Okazało się, że 35-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 2,64 promila alkoholu w organizmie. Kierujący audi był trzeźwy.

Reklama

Na szczęście uczestnicy tego zdarzenia nie potrzebowali pomocy medycznej.

Mieszkaniec gminy Rokietnica trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 35-latek nie uniknie też odpowiedzialności za spowodowanie kolizji drogowej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!