Wczoraj w powiecie niżańskim doszło do dwóch wypadków. W zakładzie przetwórstwa drzewnego w Jeżowem operator wózka widłowego najechał na stopę jednego z pracowników. Natomiast w Rudniku nad Sanem ciągnik rolniczy przewrócił się w trakcie zjazdu z górki i przygniótł kierowcę.

W wyniku wypadku w Jeżowem poszkodowany przez wózek widłowy ze zmiażdżoną nogą trafił do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Miał 2,92 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, kiedy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.

Do szpitala trafił również poszkodowany we wczorajszym wypadku w Rudniku nad Sanem. Mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym z przyczepą wypełnioną obornikiem. Ciągnik był bez tablic rejestracyjnych i wymaganych badań technicznych. W trakcie zjazdu z górki, kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Ciągnik przewrócił się na bok. Poszkodowany kierowca, 60-letni mieszkaniec Kończyc, został przewieziony do szpitala. Mężczyzna miał 0,39 promila alkoholu w organizmie.

Za: KPP Nisko