Strona główna STALOWA WOLA Pijani rodzice zajmowali się czteromiesięcznym niemowlęciem

Pijani rodzice zajmowali się czteromiesięcznym niemowlęciem

0
Niemowlę- zdjęcie poglądowe, pixabay
Reklama

Stalowowolscy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwych rodziców, którzy zajmowali się swoją 4-miesięczna córeczką. Matka dziecka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a ojciec ponad 3 promile. Ponadto, mężczyzna utrudniał przeprowadzenie interwencji i znieważył policjantów.

W sobotę po godz. 20, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań przy ul. Okulickiego. Z okna mieszkania miały być wyrzucane różne przedmioty. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu zastano 34-latka, jego 33-letnią partnerkę i 4-miesięczne dziecko. Od rodziców dziecka wyczuwalny był alkohol, a ich zachowanie wskazywało, że mogą być pijani.

Reklama

Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia policjantów, kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie, jej partner ponad 3 promile. 4-miesięczna dziewczynka trafiła pod opiekę krewnych.

34-latek, swoim zachowaniem, utrudniał interweniującym policjantom przeprowadzenie czynności i wspólnie z partnerką znieważyli funkcjonariuszy. Za te czyny grozi odpowiedzialność karna.

Sprawa opieki przez nietrzeźwych rodziców zostanie przekazana do sądu rodzinnego, który podejmie dalsze decyzje. Jeżeli okaże się, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem, stworzyli realne zagrożenie dla życia lub zdrowia dziecka, może im grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Reklama
Poprzedni artykułPrezydent Rzeszowa gotowy na pomoc uchodźcom z Afganistanu
Następny artykułKolejny wypadek podczas prac polowych. Ciągnik przygniótł mężczyznę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj