Strona główna BRZOZÓW Pijana matka zajmowała się dzieckiem

Pijana matka zajmowała się dzieckiem

0
Reklama

Brzozowscy policjanci interweniowali wobec 27-letniej kobiety, która mając ponad promil alkoholu w swoim w organizmie, opiekowała się czteromiesięczną córką. Dziecko trafiło pod opiekę trzeźwego ojca. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

We wtorek około południa, policjanci z Haczowa otrzymali informację, że jedna z mieszkanek gminy, sprawuje opiekę nad swoim dzieckiem, będąc pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 27-latka opiekuje się swoją czteromiesięczną córką mając blisko 1,2 promila alkoholu. W domu przebywali inni pełnoletni członkowie rodziny, jednakże oni również byli pod wpływem alkoholu.

Reklama

Czteromiesięczna dziewczynka, była zadbana i spokojna. Nie posiadała żadnych śladów mogących świadczyć, że cokolwiek jej zagraża.

Policjanci nawiązali kontakt z ojcem dziecka, którego nie było w tym czasie w domu. To właśnie jemu przekazano czteromiesięczną córkę oraz zadbano, by pozostała dwójka dzieci, które w tym czasie były w przedszkolu i szkole, zostało po zajęciach pod opieką trzeźwego rodzica.

O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny.

Reklama
Poprzedni artykułZłożyli życzenia, a później zniszczyli windy i klatki schodowe
Następny artykułCzujnik czadu włączył się na czas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!