Strona główna NISKO Pijana 23-latka za kierownicą. Grozi jej 2 lata więzienia

Pijana 23-latka za kierownicą. Grozi jej 2 lata więzienia

0
Reklama

Policjanci ruchu drogowego niżańskiej komendy podjęli interwencję wobec kierującej kią, która przekroczyła dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że kobieta była pijana. Oprócz konsekwencji za przekroczenie prędkości, 23-latka odpowie także za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

W sobotę po godz. 20, przy ul. Sandomierskiej w Nisku, policjanci z niżańskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującą osobową kią, która przekroczyła dopuszczalną prędkość o 50 km/h. To jednak nie był jedyny problem 23-latki siedzącej za kierownicą kii.

Reklama

Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że kierująca ma ponad promil alkoholu w organizmie, a samochód, którym kierowała, nie ma aktualnych badań technicznych – w związku z czym, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Oprócz konsekwencji, jakie poniesie za przekroczenie prędkości, młoda rzeszowianka odpowie również za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, co jest przestępstwem, za co grozi jej teraz kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności nawet do 2 lat

Reklama
Poprzedni artykułGdy zobaczył radiowóz skręcił i przewrócił się. Był pijany
Następny artykułFałszywe dowody rejestracyjne na granicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj