Strona główna NISKO Pijana 23-latka za kierownicą. Grozi jej 2 lata więzienia

Pijana 23-latka za kierownicą. Grozi jej 2 lata więzienia

0
Reklama

Policjanci ruchu drogowego niżańskiej komendy podjęli interwencję wobec kierującej kią, która przekroczyła dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że kobieta była pijana. Oprócz konsekwencji za przekroczenie prędkości, 23-latka odpowie także za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

W sobotę po godz. 20, przy ul. Sandomierskiej w Nisku, policjanci z niżańskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującą osobową kią, która przekroczyła dopuszczalną prędkość o 50 km/h. To jednak nie był jedyny problem 23-latki siedzącej za kierownicą kii.

Reklama

Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że kierująca ma ponad promil alkoholu w organizmie, a samochód, którym kierowała, nie ma aktualnych badań technicznych – w związku z czym, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Oprócz konsekwencji, jakie poniesie za przekroczenie prędkości, młoda rzeszowianka odpowie również za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, co jest przestępstwem, za co grozi jej teraz kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności nawet do 2 lat

Reklama
Poprzedni artykułGdy zobaczył radiowóz skręcił i przewrócił się. Był pijany
Następny artykułFałszywe dowody rejestracyjne na granicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!