Strona główna MIELEC PGE FKS Stal Mielec zwycięża z Wisłą Kraków po pięknych bramkach

PGE FKS Stal Mielec zwycięża z Wisłą Kraków po pięknych bramkach

0

PGE FKS Stal Mielec po bardzo dobrym meczu pokonała Wisłę Kraków 2:1 w 4. kolejce PKO Ekstraklasy. O zwycięstwie przesądziły piękne bramki, zaangażowanie i szybka gra całego zespołu.

Stal od początku rywalizacji przeważała i zasłużenie objęła prowadzenie w 42. minucie po fantastycznym uderzeniu z woleja Alekssandara Koleva. Bułgar przyjął kierunkowo piłkę w kozioł i strzałem zza pola karnego od poprzeczki pokonał bezradnego Kieszka.

Tuż po przerwie wyrównała Wisła. Kliment wykorzystał dośrodkowanie Hanouska i strzałem głową pokonał Strączka. Po 5 minutach Stal znów wyszła na prowadzenie. Tym razem dośrodkowanie Getingera głową strzelił Mateusz Mak.

PGE FKS STAL MIELEC – Wisła Kraków 2:1 (1:0)
piątek, 13 sierpnia 2021, godzina 20:30