Strona główna MIELEC PGE FKS Stal Mielec szuka wzmocnień. Kto trafi na Solskiego?

PGE FKS Stal Mielec szuka wzmocnień. Kto trafi na Solskiego?

0
Reklama

Po słabym początku sezonu PGE FKS Stal Mielec szuka nowych zawodników. Wzmocnień potrzebuje przede wszystkim linia ataku. Do końca sierpnia trwa okienko transferowe.

W sieci pojawiły się informację o tym, że klub z Mielca chce pozyskać do ataku Łukasza Gikiewicza. 34-letni zawodnik od 30 czerwca jest wolnym zawodnikiem. Sam zainteresowany potwierdził, że rozmawiał z biało-niebieskimi ale obecnie temat jest nieaktualny, a podkarpacki zespół chce pozyskać napastnika Wisły Kraków- Felicio Brown Forbesa. Zawodnika z Kostaryki nie widzi w zespole trener Wisły. Według doniesień Gikiewicza kluby miałyby podzielić się utrzymaniem piłkarza.

Dziennikarz portalu Meczyki.pl Samuel Szczygielski podał informację, że Stal zainteresowana jest wypożyczeniem młodego napastnika Legii Warszawa- Macieja Rosołka. 20-latek w rundzie wiosennej dobrze prezentował się na stadionach 1 Ligi występując w barwach Arki Gdynia.

Reklama

Z ustaleń „Przeglądu Sportowego” wynika, że Stal interesuje się również pozyskaniem środkowego obrońcy. Do Mielca miałby trafić Maciej Wilusz, który nie ma szans na grę w Rakowie Częstochowa.

Stal po trzech kolejkach ma na koncie 1 punkt i 1 strzeloną bramkę. Dziś o 20.30 mielczanie podejmą u siebie Wisłę Kraków.

Reklama
Poprzedni artykułRozpoczął się Wielki Odpust w Kalwarii Pacławskiej. Sprawdź program
Następny artykułNa osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie powstanie nowoczesne boisko do gry w piłkę plażową

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj