Strona główna TARNOBRZEG Pędził przez miasto ponad 100 km/h. Stracił uprawnienia

Pędził przez miasto ponad 100 km/h. Stracił uprawnienia

0
Reklama

24-letni kierowca osobowego audi, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 108 km/h. Za popełnione wykroczenie, mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał wysoki mandat i punkty karne. Po raz kolejny apelujemy o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED, zatrzymali na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu do kontroli drogowej kierowcę osobowego audi. 24-letni mężczyzna kierujący pojazdem, znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził 108 km/h.

Reklama

Za popełnione wykroczenie, 24-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 1 500 złotych i punktami karnymi.

Warto pamiętać, że jeżeli osoba, której zatrzymano dokument prawa jazdy w okresie 3 miesięcy po raz kolejny zostanie zatrzymana w takich okolicznościach przez policjantów – czas zatrzymania dokumentu wydłużony zostanie do 6 miesięcy. Kolejne zatrzymanie za kierownicą wiąże się z cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.

Nadejście jesiennej aury sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne i mogą być niebezpieczne. Częste opady deszczu czy spadające liście powodują, że jezdnia bywa mokra i śliska, a droga hamowania zdecydowanie się wydłuża. Pamiętajmy, aby jechać wolniej w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności.

Reklama
Poprzedni artykułTabletki z jodkiem potasu trafiły do wszystkich gmin w regionie
Następny artykułUkraińcy zakończyli swoją podróż na granicy. Zatrzymano ich auta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!