Strona główna TARNOBRZEG Pędził przez miasto 138 km/h. Stracił prawo jazdy

Pędził przez miasto 138 km/h. Stracił prawo jazdy

0
Reklama

Nadmierna prędkość, to wciąż jedna z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości – zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED zatrzymali 23-letniego kierowcę jaguara, który przy ograniczeniu do 50 km/h, pędził z prędkością 138 km/h. Za popełnione wykroczenie, mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał wysoki mandat i punkty karne.

Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED, na ul. Orląt Lwowskich zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę jaguara. 23-latek znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził z prędkością z 138 km/h.

Reklama

Za popełnione wykroczenie, 23-letni mieszkaniec gminy Grębów, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 2 500 złotych i punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do cel. Zwłaszcza zimą warunki na drodze robią się bardzo zmienne i mogą być niebezpieczne. Częste opady śniegu i deszczu powodują, że jezdnia bywa śliska, a droga hamowania zdecydowanie się wydłuża. Pamiętajmy, aby jechać wolniej w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności.

Reklama
Poprzedni artykułZatrzymano członków gangu okradającego pasażerów pociągów
Następny artykułStracił 100 tys. złotych. Chciał inwestować w kryptowaluty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!