Strona główna NISKO Pędził 128 km/h w zabudowanym. Dostał punkty i ogromny mandat

Pędził 128 km/h w zabudowanym. Dostał punkty i ogromny mandat

0
Reklama

W niedzielę zakończyły się działania związane z długim czerwcowym weekendem. Głównym zadaniem policjantów było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym. W czasie pięciu dni trwania akcji, niżańscy funkcjonariusze zatrzymali cztery osoby, które kierowały pomimo wcześniej wypitego alkoholu. Nie brakowało również tych, którzy nie stosowali się do obowiązujących limitów prędkości. Rekordzista w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 128 km/h.

W tym roku podczas prowadzonych działań, policjanci poddali badaniu na stan trzewości ponad 200 kierujących. Dwóch kierujących jednośladami oraz dwóch kierujących samochodami osobowymi wsiadło za kierownicę pomimo wcześniej wypitego alkoholu.

Reklama

Mundurowi prowadzili również pomiary prędkości, w wyniku czego zatrzymano trzech kierowców, którzy rażąco przekroczyli dopuszczalną prędkość. Rekordzistą okazał się 33-letni kierowca mercedesa, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowowści Krzeszów. Mieszkaniec Bielska-Białej pędził w obszarze zabudowanym 128 km/h, tym samym przekraczając dozwoloną prędkość o 78 km/h. Oprócz zatrzymanego prawa jazdy, mężczyzna otrzymał 15 punktów karnych oraz mandat w wysokości 2,5 tys. złotych.

Ponadto podczas działań, funkcjonariusze drogówki zatrzymali 3 prawa jazdy i 4 dowody rejestracyjne, głównie za brak aktualnych badań technicznych pojazdu. Można uznać, że w ciągu kilku dni wzmożonych działań i kontroli na drogach naszego powiatu było dość spokojnie. Nie odnotowano w tym czasie żadnych wypadków.

Poprzedni artykułNowi terytorialsi złożyli przysięgę wojskową
Następny artykułSześć razy zgłaszała zdarzenia, których nie było. Odpowie za bezpodstawne interwencje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!