Strona główna LUBACZÓW Papierosy ukryte w głośnikach radiowych. Udaremniono przemyt

Papierosy ukryte w głośnikach radiowych. Udaremniono przemyt

0
Reklama

25 listopada br. funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Oddziału Celnego w Budomierzu udaremnili nielegalny przywóz do Polski 6920 szt. papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Towar ukryty był w głośnikach radiowych pojazdu.


Podczas służby nocnej, w trakcie przeprowadzania kontroli busa funkcjonariusze podkarpackiej KAS ujawnili 6920 szt. papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Były ukryte w głośnikach radiowych. Do ujawnionego towaru przyznał się obywatel Ukrainy, będący kierowcą pojazdu. Wobec sprawcy skierowano sprawę do sądu i zabezpieczono środki pieniężne w kwocie 4210 zł na poczet grożącej kary.

Reklama


To kolejne w tym tygodniu duże ujawnienie próby przemytu papierosów w Oddziale Celnym w Budomierzu podczas służby nocnej. 23 listopada funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej udaremnili nielegalny przywóz do Polski 13 tys. szt. papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Towar ukryty był w autokarowej skrytce.


Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w podkarpackiej KAS bez względu na porę dnia skutecznie udaremniają przemyt nie tylko towarów akcyzowych, ale także takich, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu naszych obywateli i środowiska. Chronią interesy Skarbu Państwa oraz obszar celny Unii Europejskiej.

Reklama
Poprzedni artykułNie żyje Marian Kula, wieloletni dyrektor MOSiR w Brzozowie
Następny artykułCzad zabił małżeństwo ze Stalowej Woli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj