Strona główna RZESZÓW #OtwieraMY: CrossFit zaprasza na stacjonarne warsztaty

#OtwieraMY: CrossFit zaprasza na stacjonarne warsztaty

218
0

CrossFit Rzeszów dołączył wczoraj do ogólnopolskiej akcji OtwieraMY. Klub podjął decyzję o otwarciu sportowego Centrum Szkoleniowego.


21 stycznia działalność w ramach akcji #otwieraMY wznowiło Centrum Szkoleniowego CrossFit Rzeszów. Otwarto nowe sportowe Centrum Szkoleniowe.
W ramach centrum będą organizowane warsztaty i szkolenia dydaktyczno-praktyczne, skupiające się na temacie pod tytułem: „CrossFit jako metoda budowania siły, sprawności oraz wytrzymałości”. Jak podaje CrossFit Rzeszów, szkolenie będzie się składało z 11 miesięcznych modułów i zostanie zakończone certyfikatem wydanym przez CrossFit Rzeszów.– Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez nasze Centrum Szkoleniowe. Będzie to doskonała okazja do nie tylko pozyskania solidnej wiedzy, ale również przećwiczenia praktycznych umiejętności z takich dziedzin jak gimnastyka czy podnoszenie ciężarów pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej. Zapisujcie się na listy szkoleniowe w poszczególnych dniach tygodnia. Grafik zajęć – „warsztatów dydaktycznych” również znajdziecie na naszej stronie internetowej –  podaje na Facebooku CrossFit Rzeszów.