Strona główna RZESZÓW Otwarto nowy parking przy lotnisku w Jasionce

Otwarto nowy parking przy lotnisku w Jasionce

0
Reklama

Po rozbudowie cały, przylotniskowy parking liczy ponad 1300 miejsc, z czego 750 na strefie długoterminowej, która zostanie wyposażona w elektroniczny system rezerwacyjny. Bez zmian pozostały ceny, które wciąż należą do jednych z najniższych w Polsce.

Nasze lotnisko jest dźwignią rozwoju regionu, dlatego kolejne inwestycje zwiększające komfort pasażerów, jak nowy parking czy zmodernizowana strefa komercyjna bardzo mnie cieszą, bo zachęcają kolejne osoby do odwiedzenia Podkarpacia. To bardzo ważne, aby jakość usług, które są świadczone na lotnisku, były naprawdę na wysokim poziomie. Widzimy nowoczesny parking, ale szereg innych nowoczesnych rozwiązań. To wszystko odpowiada na te potrzeby, które dzisiaj już stoją przed lotniskiem, ale też planom i perspektywom przed którymi stoi Port Lotniczy Jasionka – podkreśla Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego, które jest głównym udziałowcem lotniskowej spółki. 

Koszt inwestycji, w całości sfinansowanej ze środków własnych spółki lotniskowej, to ponad 10 milionów złotych. Budowę zrealizowała firma Elektromontaż Rzeszów S.A., zaś system parkingowy obsługuje firma APCOA Parking Polska.

Reklama

zdjęcia: Tomasz Leyko, Waldemar Mazgaj

Poprzedni artykułProfesjonalny dron pomoże leżajskim policjantom
Następny artykułTydzień po beatyfikacji. Na czym polega wyjątkowość Ulmów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!