Strona główna GŁÓWNA Otwarcie salonu Dodge & RAM Rzeszów

Otwarcie salonu Dodge & RAM Rzeszów

0
Reklama

W sobotę, 22 sierpnia 2020 r. odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego na Podkarpaciu salonu legendarnych amerykańskich marek samochodowych Dodge oraz RAM. Inwestorem Dodge & RAM Rzeszów jest producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles, a oficjalny salon i autoryzowany serwis słynnych amerykańskich marek pojawi się na Podkapraciu dzięki współpracy GOC z firmą KW Automotive, oficjalnym importerem samochodów tych marek w Polsce.
Salon będzie zlokalizowany przy ulicy Ludwika Chmury w Rzeszowie, gdzie znajdują się salony motocyklowe, których właścicielem jest GOC, czyli Harley-Davidson Rzeszów oraz Yamaha Rzeszów. Tym razem firma postanowiła zostać oficjalnym partnerem marek samochodowych, a założyciel i szef Game Over Cycles, Stanisław Myszkowski, tak tłumaczy tą decyzję.
“Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą KWA i w jej efekcie otworzyć pierwszy salon legendarnych marek samochodowych na Podkarpaciu. Mówię to zarówno jako biznesmen, jak i fan amerykańskiej motoryzacji, ponieważ zostanie dilerem samochodowych akurat tych marek jest naturalnym przedłużeniem tego, co nas, i z tego co wiemy wielu naszych klientów, pociąga oraz pasjonuje. Sam podczas podróży po Stanach nie raz jeździłem samochodami obydwu marek. Wiem, jak bardzo wygodne i praktyczne są pickupy RAM. Pod własną nogą poczułem, jaką niesamowitą moc mają silniki Dodge’a, cieszę się więc, że będziemy mogli zaoferować klientom te unikatowe pojazdy i już teraz serdecznie zapraszam wszystkich do salonu”.
Oficjalne otwarcie Dodge & RAM Rzeszów odbędzie się w sobotę 22 sierpnia, ale salon otwiera swoje podwoje już we wtorek, 11 sierpnia. Na miejscu na klientów już czekają doradcy oraz pierwsze samochody. Salon działa od wtorku do soboty w godzinach 10:00-18:00.
Podczas oficjalnego otwarcia w dniu 22 sierpnia dla gości będzie przygotowany grill, muzyka, odbędzie się Zlot Brodaczy i inne atrakcje. Na gości będą czekały również samochody, a dokładnie RAM 1500 Longhorn, RAM 1500 Rebel, RAM 1500 Laramie (wersja demo) oraz Dodge Challenger HELLCAT Widebody oraz niesamowitej mocy 717 KM.
W tym dniu nastąpi również inauguracja i otwarcie oficjalnego baru GOC zlokalizowanego w siedzibie firmy przy ul. L. Chmury.
Oprócz atrakcji związanych z salonem Dodge & RAM Rzeszów, dodatkowym amerykańskim akcentem dnia będzie organizowane przez sąsiedni salon plenerowe wydarzenie Harley On Tour. W dniach 22-23 sierpnia do salonu Harley-Davidson Rzeszów zawita ciężarówka wypełniona 23 maszynami marki H-D z rocznika 2020, które będą dostępne na darmowe jazdy testowe.
Z uwagi na obecną sytuację epidemilogiczną w kraju, wszystkie zaplanowane wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
ź: https://www.erzeszow.pl/pl/41-miasto-rzeszow/1713-aktualnosci/17687-otwarcie-salonu-dodge-ram-rzeszow.html

Poprzedni artykułTragedia na obwodnicy Jarosławia. Śmiertelne potrącenie 11-latka
Następny artykułWypadek w Pruchniku. Nie żyje 78-letnia pasażerka osobówki