Strona główna WIADOMOŚCI Orlen Wyścig Narodów. Tu będą utrudnienia w ruchu

Orlen Wyścig Narodów. Tu będą utrudnienia w ruchu

0
Reklama

W sobotę 18 maja i w niedzielę 19 maja, na terenie powiatu bieszczadzkiego zostanie rozegrany wyścig „ORLEN WYŚCIG NARODÓW”. Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Jureczkowa, Kwaszenina, Arłamów – w związku z przejazdem peletonu będą występować utrudnienia w ruchu. Apelujemy o ostrożność!

W najbliższą sobotę i niedzielę ustrzyccy policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy wyścigu „ORLEN WYŚCIG NARODÓW”.

Reklama

Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Jureczkowa, Kwaszenina, Arłamów, po czym kolarze w miejscowości Arłamów wjadą na teren powiatu przemyskiego.

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU. Utrudnienia potrwają od około godz. 13.15 na trasie Ustrzyki Dolne oraz Zadwórze – Brzegi Dolne do godz. 14.15, natomiast na części trasy od miejscowości Brzegi Dolne – Jureczkowa (skrzyżowanie na Arłamów) od około godz. 13.40- do około godz. 14.45.  Następnie Jureczkowa- Arłamów- Makowa w godzinach 13.45- 16.40. Na terenie gminy Czarna od miejscowości Rajskie do Zadwórza w godzinach 12.30- 14.00.

W sobotę 18 maja br. w związku z wyścigiem kolarskim utrudnienia w ruchu wystąpią na czas startu z Arłamowa, po czym wyścig wjedzie na teren powiatu przemyskiego, a następnie kolarze powrócą do Arłamowa ok godz. 14.00.  Utrudnienia na trasie Jureczkowa (od skrzyżowania) do Arłamowa potrwają w godz. 9.30 do około godz. 14.30. 

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU. 

Prosimy kierowców oraz pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!