Strona główna BIESZCZADY ORLEN Wyścig Narodów 2023: Policja ostrzega przed utrudnieniami w ruchu drogowym

ORLEN Wyścig Narodów 2023: Policja ostrzega przed utrudnieniami w ruchu drogowym

0
Reklama

W najbliższą niedzielę ustrzyccy policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy wyścigu „ORLEN WYŚCIG NARODÓW”, w którym udział weźmie około 150 uczestników.

Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Łobozew, Ustjanowa, Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Jureczkowa, Kwaszenina, Arłamów, po czym kolarze w miejscowości Arłamów wjadą na teren powiatu przemyskiego.

Reklama

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU. Utrudnienia potrwają od około godz. 10.30 na trasie Łobozew – Jureczkowa do godz. 12.30, natomiast na części trasy od miejscowości Jureczkowa (skrzyżowanie na Arłamów) do mierjscowości Arłamnów od około godz. 10.30 do około godz. 14.00. Otwarcie ruchu nastąpi po przejeździe pilota zamykającego koniec wyścigu.

W sobotę 27 maja br. w związku z wyścigiem kolarskim „Orlen LANG TEAM RACE dla amatorów” utrudnienia w ruchu wystąpią na trasie od miejscowości Jureczkowa (skrzyżowanie na Arłamów) do mierjscowości Arłamnów od około godz. 9.30 do około godz. 14.30. Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU. Otwarcie ruchu nastąpi po przejeździe pilota zamykającego koniec wyścigu.

Prosimy kierowców oraz pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!