Strona główna NISKO Okradł sklep. Kasetkę i kominiarkę wrzucił do rzeki

Okradł sklep. Kasetkę i kominiarkę wrzucił do rzeki

0
Reklama

We wtorek po godz. 18, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o kradzieży kasetki z pieniędzmi w jednym ze sklepów spożywczych na terenie powiatu.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce i w rozmowie z ekspedientką sklepu ustalili, że kiedy kobieta przebywała na zapleczu, nagle do budynku wbiegł zamaskowany mężczyzna. Przerażona kobieta, próbowała udaremnić kradzież, jednak mężczyzna zdołał zabrać z szuflady kasetę z pieniędzmi, po czym odepchnął ją i wybiegł ze sklepu.

Reklama

Policjanci zajęli się wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia, ale przede wszystkim ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy. W pobliżu sklepu nie było kamer monitoringu, jednak po wnikliwej analizie zgromadzonego materiału, funkcjonariusze wytypowali sprawcę. Ustalili również, że mężczyzna, po dokonanej kradzieży pojechał do lasu. Tam zabrał pieniądze z kasetki i razem z kominiarką wyrzucił do rzeki.

Funkcjonariusze przeszukali teren leśny oraz dno rzeki, w której znaleźli pustą skrzynkę. Następnie pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem.

24-latek był zaskoczony wizytą policjantów. Początkowo zaprzeczał, aby miał coś wspólnego ze zdarzeniem. Ostatecznie, przyznał się do popełnionego przestępstwa. Dodatkowo, podczas wykonywanych czynności aucie mężczyzny policjanci znaleźli jeszcze dwa foliowe zawiniątka wypełnione sproszkowanymi substancjami. Po wstępnym badaniu okazało się, że jest to marihuana i mefedron.

Mieszkaniec powiatu biłgorajskiego usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo kradzieży rozbójniczej oraz posiadanie substancji zabronionych grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!