Strona główna BRZOZÓW Okradł jubilera. Jest areszt dla recydywisty

Okradł jubilera. Jest areszt dla recydywisty

0
Reklama

Brzozowscy policjanci szybko zatrzymali mężczyznę, który okradł jednego z jubilerów w Brzozowie. Okazało się, że to nie jedyne przestępstwa, jakie na swoim koncie ma zatrzymany 27-latek.

W ostatni wtorek czerwca po godz. 13, do dyżurnego brzozowskiej komendy wpłynęło kilka zgłoszeń związanych z kradzieżą. Z treści zgłoszeń wynikało, że złodziejem jest ta sama osoba. Jedna kradzież miała miejsce na terenie sklepu spożywczego, natomiast druga u jednego z brzozowskich jubilerów.

Reklama

Skierowany na miejsce patrol, kilkanaście minut od zgłoszenia, na terenie Brzozowa zauważył mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że to znany policji 27-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Przy zatrzymanym policjanci znaleźli skradziony pierścionek. Mężczyznę przewieziono na komendę.

To jednak nie był koniec pracy policjantów w sprawie 27-latka. Po otrzymaniu informacji, że mężczyzna ten mógł dopuścić się innych przestępstw, jeszcze tego samego dnia policjanci wydziału kryminalnego zaczęli weryfikować uzyskane informacje.

Okazało się, że tylko w ciągu dwóch dni 27-latek dopuścił się czterech przestępstw, a do tego działał w warunkach recydywy, gdyż w przeszłości odbywał karę więzienia za takie same przestępstwa. Sąd Rejonowy w Brzozowie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Sprawy te mają charakter rozwojowy.

Poprzedni artykułTragedia pod Brzozowem. Ciągnik przygniótł mężczyznę
Następny artykuł90-latek potrzebował pomocy. Policjant wszedł przez okno na piętrze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!