Strona główna CIEKAWOSTKI Ogrodzenia do samodzielnego montażu – rozwiązanie na czasie!

Ogrodzenia do samodzielnego montażu – rozwiązanie na czasie!

0
Reklama

Jeśli planujesz ogrodzenie domu, na pewno zastanawiasz się, dlaczego to jest takie… skomplikowane. Dlaczego nie możesz wsiąść do samochodu, pojechać do sklepu, zapakować płotu do bagażnika i złożyć go jak mebli? Otóż teraz już możesz. Poznaj rewolucyjny system Element od polskiego producenta Polargos – nadzwyczaj estetyczne niespawane ogrodzenia do samodzielnego montażu!

Ogrodzenia do samodzielnego montażu – jak to działa?

System Element od polskiego producenta Polargos to prawdziwa rewolucja w branży – to pierwsze na naszym rynku kompletne ogrodzenie, czyli przęsła, furtka i brama, bez spawów, a jeszcze przeznaczone do samodzielnego montażu. Warto sprawdzić ofertę w sklepie internetowym: https://www.sklepzogrodzeniami.pl/ogrodzenia-w-paczce

Reklama

Jak wskazuje sama nazwa, ogrodzenie Element składa się z pojedynczych, spójnych i technicznie, i wizualnie części, które wystarczy ze sobą połączyć, skręcić przy pomocy podstawowych kluczy i śrubokrętów. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja z poglądowymi, przejrzystymi rysunkami. Każdy majsterkowicz, nawet początkujący czy bardzo okazjonalny, poradzi sobie z tym zadaniem celująco. Jak to działa?

  • Wybierasz ogrodzenie Element. Ogrodzenia Element to w praktyce kilka modeli, które różnią się wzornictwem. Każde jest utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dobierasz przęsła, uniwersalną (prawą, lewą) furtkę i automatyczną (z napędem) bramę dwuskrzydłową lub przesuwną.
  • Przęsła, furtka i brama w paczkach. Ogrodzenie Element kupisz online z dostawą i w dużych marketach budowlanych. Całość, zapakowaną do płaskich poręcznych paczek, zmieścisz w samochodzie, łatwo załadujesz i rozładujesz. A koszt dostawy będzie o wiele niższy niż transportu zwykłego ogrodzenia.
  • Samodzielny montaż ogrodzenia. Oczywiście wciąż możesz powierzyć to zadanie fachowcom, ale nie musisz. Możesz samodzielnie, w dowolnym czasie i tempie, złożyć swoje ogrodzenie na własnej posesji. Dotyczy to także bramy z napędem, choć w tym przypadku przyda się pomoc jednej osoby.
  • Nadzwyczajny efekt i satysfakcja.Jeśli postawisz obok siebie ogrodzenie Element i standardowe spawane ogrodzenie, różnicę widać gołym okiem. Brak spawów w systemie Element przekłada się na nadzwyczajną estetykę, łączenia są niewidoczne. Zyskujesz olbrzymią satysfakcję: i z własnej pracy, i z efektu.

Ogrodzenia w paczce, czyli zero problemów logistycznych

Jedna z największych korzyści, jakie daje ogrodzenie w paczce Element, to logistyka sprowadzona do absolutnego minimum wystarczy osobówka i para rąk, żeby załadować, przewieźć i rozładować całe ogrodzenie. Nie musisz pożyczać dużego auta albo zamawiać usługi transportowej, a w przypadku dostawy również nie płacisz kroci. Co więcej, autem osobowym wjedziesz niemal wszędzie, prosto na plac budowy. Do rozładowania zamówienia nie potrzebujesz ekipy siłaczy albo ciężkiego sprzętu. Już w tym pierwszym kroku inwestycja staje się prostsza, szybsza i tańsza.

Dalej kupione ogrodzenie, mieszczące się w kilkudziesięciu płaskich paczkach, możesz na małej przestrzeni przechować nawet przez dłuższy czas. Dobrze zabezpieczone elementy nie ucierpią ani w transporcie, ani podczas magazynowania. Za montaż zabierzesz się wtedy, kiedy znajdziesz na to czas lub ochotę.

Ogrodzenie w paczce, czyli oszczędność pieniędzy i niezależność

Naturalnie Twoje ogrodzenie w paczce może złożyć i zamontować fachowiec albo cała ekipa – przy wycenie pracy firma z pewnością uwzględni szybkość i łatwość montażu, więc jej koszt może się obniżyć. Natomiast system Elementzostał zaprojektowany z myślą o samodzielnym montażu. To proste, błyskawiczne i nie wymaga wiele wiedzy i doświadczenia, a pozwala zaoszczędzić naprawdę mnóstwo pieniędzy. Dziś profesjonalny montaż ogrodzenia kosztuje drugie tyle, co jego zakup – a zatem koszt inwestycji obniżasz nawet o połowę.

Jednocześnie też zyskujesz swobodę, bo uniezależniasz się od terminów fachowców – nie musisz brać wolnego w pracy, zmieniać rozkładu dnia i odpuszczać planowanych zajęć. Swoje ogrodzenie zamontujesz wtedy, kiedy będziesz mieć na to czas i ochotę, w wolne sobotnie popołudnie albo poświęcając godzinkę dziennie przez tydzień.

Niespawane ogrodzenie, czyli maksimum estetyki

Nie tylko maksymalnie upraszczasz logistykę przedsięwzięcia, oszczędzasz pieniądze, które trzeba by poświęcić na wynagrodzenie dla fachowców, i zyskujesz niezależność, swobodę. Ogrodzenie Element daje Ci także maksimum estetyki nadzwyczaj dobry efekt wizualny. Niespawana, skręcana konstrukcja wygląda lepiej niż gotowe przęsła, furtka i brama. Nawet najbardziej doświadczony specjalista i najlepszy sprzęt czy najnowocześniejszy robot spawalniczy nie wyeliminują defektu w postaci widocznego połączenia elementów spawanych. A w systemie Element tego po prostu nie ma – co więcej, nawet wszystkie śruby są dobrze zamaskowane.

Do tego wszystkiego ogrodzenie Element wyróżnia minimalistyczne wzornictwo, które spójnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem, podkreślając geometryczne bryły domów i surowe materiały. A walory wizualne zachowuje na lata. Wszystkie jego części są ocynkowane oraz pomalowane proszkowo – te dwie powłoki razem tworzą tzw. system DUPLEX, jedno z najskuteczniejszych dzisiaj zabezpieczeń antykorozyjnych. I żeby utrzymać ten efekt, nie musisz także co sezon przeprowadzać skomplikowanej, czasochłonnej i drogiej renowacji konstrukcji: wystarczy odświeżyć raz na jakiś czas powłokę malarską.

Lubisz majsterkować? To dobrze się składa!

Jeśli lubisz majsterkować, samodzielnie projektować oraz tworzyć przestrzeń do życia czy pracy, montaż ogrodzenia Element da Ci czystą przyjemność i radość z podjęcia wyzwania. To po prostu dobrze się składa: wszystkie części idealnie do siebie pasują i wystarczy je połączyć. Dostajesz przejrzystą, solidnie przygotowaną instrukcję, która prowadzi Cię krok po kroku przez cały proces. Jest w niej mnóstwo rysunków i schematów, więc niczego nie musisz się domyślać czy dedukować. I nawet jeśli jesteś majsterkowiczem początkującym, poradzisz sobie świetnie. Nie musisz też kupować specjalnych narzędzi, bo wystarczą podstawowe klucze i śrubokręty, które z pewnością masz w domu.

Złożone przęsła, furtkę i bramę wjazdową ogrodzenia Element mocujesz do słupków ogrodzeniowych. Sprawdzi się fundament punktowy i prefabrykowana podmurówka – kupisz gotowe murki i praca nie będzie wymagać szalowania, zbrojenia i wylewania betonu. Nie potrzebujesz pomocy budowlańców: zbudujesz ogrodzenie od A do Z. 

Ogrodzenie do samodzielnego montażu – satysfakcja w gratisie

Po skończonej pracy przychodzi pora na nagrodę. Jest nią bezcenna satysfakcja i duma z samodzielnie i dobrze wykonanego zadania, genialnego efektu i zysku w portfelu, z zaoszczędzonej sporej sumy. A ta satysfakcja towarzyszy Ci na każdym etapie realizacji inwestycji i przez kolejne lata, czyli począwszy od szybkiego i sprawnego zakupu, transportu oraz montażu, a skończywszy na imponującym efekcie wizualnym i niewymagającym wiele uwagi użytkowaniu i utrzymaniu ogrodzenia.

Planujesz budowę ogrodzenia albo wymianę starego na nowe? To koniecznie sprawdź system Element. Powiedz stanowcze „nie” skomplikowanej, kosztownej, wymagającej wiele czasu, dobrej organizacji i mnóstwa wyrzeczeń inwestycji, a zyskaj pieniądze, czas, przestrzeń i energię na to, co najważniejsze – rodzinę, przyjaciół czy pasje.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!