Strona główna RZESZÓW Ogłoszono ponowny przetarg na projekt nowej remizy dla OSP Wilkowyja w Rzeszowie

Ogłoszono ponowny przetarg na projekt nowej remizy dla OSP Wilkowyja w Rzeszowie

46
0

Władze Rzeszowa po raz kolejny spróbują wyłonić wykonawcę na budowę nowej remizy dla OSP Wilkowyja. Poprzedni przetarg niestety umorzono.

Przypomnijmy, że jeszcze w maju rzeszowski ratusz ogłosił pierwszy przetarg na zaprojektowanie budynku nowej remizy dla OSP Wilkowyja. Nowy budynek miał powstać przy ulicy Olbrachta w Rzeszowie. Wówczas do przetargu stanęły dwie firmy, ale ich oferty były za wysokie. Po kilku dniach negocjacji z potencjalnym wykonawcą w celu obniżeniu kosztów, Urząd Miasta Rzeszowa został zmuszony zerwać rozmowy i unieważnić przetarg.

W piątek 16 lipca miasto po raz kolejny ogłosiło przetarg na wykonanie wykonawcy, który zaprojektuje nową remizę dla OSP Wilkowyja. Ma to zapewne związek z tym, że budowa nowej remizy dla strażaków ochotników tego osiedla była wpisana jako jedna z obietnic kampanijnych Konrada Fijołka jako kandydata na urząd prezydenta Rzeszowa.

W dokumentacji przetargowej czytamy, że oferta ma zawierać opracowanie koncepcji budowy budynku, wraz z zagospodarowaniem terenu. Ponadto wykonawca jest odpowiedzialny za stworzenie wizualizacji przestrzennej budynku oraz musiał dostarczyć decyzję pozwolenia na budowę oraz realizację robót budowlanych.

Zamówienie obejmuje również wykonanie niezbędnych instalacji, które miały posłużyć pracy ochotniczej straży pożarnej, w tym hydrant wewnętrzny. Wykonawca musi też uwzględnić wykopanie instalacji fotowoltaicznej z panelami, która ma być wyposażona w system zarządzania fotowoltaiką.

Na oferty miasto czeka do 27 lipca. Koszt tej inwestycji szacowny jest na 42 593,06 zł.

Źródło: UM Rzeszów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here